POGLED S VRHA

Dragi naši članovi i oni koji ćete tek postat, Sinjani i svi ostali Cetinjani, za ovu poziciju di smo sada ste upravo Vi zaslužni jer da nije bilo vas vjerojatno bi mi puvali za vratom DPH Zagreb i DPH Obrovac (ovim putem skidamo kapu do poda za dosadašnji i budući rad i našim Zagrepčanima i Obrovčanima), a ovako mi njima mašemo s vrha.
Brojka koja se trenutno prikazuje na brojaču nije realna i broj naših članova je barem dvostruko veći i bliži brojci 500 nego brojci 400.
Sutra ide prvi kontigent članarina u Odjel za članstvo na Poljudu, molimo Vas za strpljivost i razumijevanje jer na Poljud stižu članarine iz cijele Hrvatske i inozemstva i velika je gužva, mi ćemo se potrudit da naši članovi čim prije dobiju članske iskaznice.
Vikend smo zaključili na prvoj poziciji, ali sada tribamo zapet još VIŠE i još JAČE za NAŠ HAJDUK.
Animirajte članove obitelji, vaše prijatelje, kolege u školi, na fakultetima i na poslu, za rođendane svojim bližnjima poklonite članstvo u Hajduku.
UBACIMO U VIŠU BRZINU i obojajmo Cetinsku krajinu u “bilu” boju jer ona to i jest, cila hajdučka.
Brojka od 500 ČLANOVA nam je prid nosom i moramo bit prvi koji ćemo prić tu brojku u 2016. godini !!!

CILA CETINSKA KRAJINA U DPH SINJ !!!

18. siječnja 2016.


Prethodni članci

Sljedeći članci